Eforte nejúspornější plastové okno na trhu, HESTA, KASO Žamberk s.r.o.

KASO Žamberk s.r.o. – plastová a hliníková okna HESTAKASO Žamberk s.r.o. – plastová okna a dveře HESTA


Eforte nejúspornější plastové
okno na trhu

Profilový systém Eforte nabízí plastová okna pro nízkoenergetické a pasivní stavby a pro všechny druhy novostaveb. Díky speciální konstrukci profilu spolu s různými druhy zasklení dosahují plastová okna z tohoto profilového systému vynikajících tepelně izolačních vlastností.

Plastové okno Eforte

 

Tepelná izolace

Každé plastove okno Eforte je konstruováno tak, aby splňovalo ty nejvyšší nároky na tepelnou izolaci domu.Spojení vysoce kvalitního systému se širokou nabídkou izolačních skel se postará nejen o pohodu v chladných dnech, ale i o šetření nákladů na vaše bydlení.Eforte je tou nejlepší volbou nejen pro pasivní, ale i pro standardní rodinné domy.

Prostupnost tepla oknem. Nejen profilem!

Při posuzování tepelně izolačních vlastností oken je rozhodující prostupnost tepla oknem (Uw). Spojuje tepelně izolační vlastnosti profilového systému (Uf) a izolačního skla (Ug), jehož vlastnosti ve výrazné míře ovlivňují tepelnou izolaci.

Vliv středového těsnění

Je vloženo přibližně v polovině prostoru mezi rámem a křídlem, kde slouží k zajištění nejvyšší možné ochrany proti zatečení, a to i při silném větru. Okna se středovým těsněním jsou schopna dobře tlumit hluk a mají lepší tepelně izolační vlastnosti.

Výška zasklívací drážky a orosování

Citlivým místem izolačního skla je distanční rámeček. Jeho složení a hloubka umístění v profilu může vytvořit tepelný most, což může zapříčinit orosování skla po jeho obvodu. Hloubka umístění v profilu - výška drážky zajišťuje optimální teplotu v oblasti zasklívací lišty. Systém Eforte má výšku drážky 25 mm.

 

 


Vchodové plastové dveře Eforte

Plastové dveře Eforte v sobě spojují vynikající tepelně izolační vlastnosti s dokonalým designem, který vylepšují nové zdokonalené výplně s překrytým křídlem.

Vchodové plastové dveře Eforte