Plastová a hliníková okna a dveře HESTA, zimní zahrady, KASO Žamberk s.r.o.

Plastová a hliníková okna HESTA, zimní zahrady ...


Plastová a hliníková okna
 

» Plastová a hliníková okna

Prodáváme a montujeme plastová a hliníková okna, plastové a hliníkové balkónové dveře, vstupní dveře a zimní zahrady značky HESTA. Všechny výrobky nabízíme standardně z nejkvalitnějších materiálů.

více informací o nabídce plastových a hliníkových oken »

Zimní zahrady
 

» Zimní zahrady

Přístavba zimní zahrady představuje značnou investici, ale při kvalitním poradenství a dobrém profesionálním provedení může zcela změnit styl Vašeho života. K dispozici je široký výběr stylů dekorativních prvků na vytvoření vzhledu a prostředí.

více informací o nabídce zimní zahrady »

 

KASO Žamberk s.r.o. – plastová a hliníková okna HESTA

Prodáváme a montujeme plastová okna od slovenského výrobce značky HESTA. Dodáváme nejen plastová okna a klasické balkonové dveře, ale i terasové prosklené stěny s posuvnými dveřmi, vchodové dveře a zimní zahrady, ze kterých si vyberou i Ti nejnáročnější ...

Společnost HESTA zpracovává prvotřídní německé okenní systémy DECEUNINCK – pětikomorový ARCADE, šestikomorový Prestige AD, MD, a též systém Salamander. Všechny výrobky dodáváme standardně z nejkvalitnějších materiálů.

Jednotlivé typy plastových oken, balkónových dveří a vchodových dveří prošly náročnými zkouškami státní zkušebny a jsou k nim vydány Certifikáty a Evropské prohlášení ES O SHODĚ.

Plastová okna osazujeme do novostaveb, provádíme výměnu oken v rodinných domcích a vilkách, ve firemních objektech a máme i velmi dobré výsledky s výměnou oken na panelových domech.

Nezbytnou součástí naší nabídky je široký sortiment vnitřních plastových nebo dřevotřískových parapetů, vnějších hliníkových parapetů, žaluzií, rolet, protihmyzových sítí a předokenních rolet.

Velkou předností naší firmy a následnou spokojeností klientů je i profesionální provedení montáže oken našimi vlastními montéry s dlouholetými zkušenostmi.

Díky každodenní spolupráci vedení firmy s výrobou a montážními partami jsme schopni flexibilně reagovat na Vaše poptávky, dotazy a požadavky. Dle domluvy do několika dnů připravíme cenovou nabídku, zaměříme Vaše okna a vypracujeme smlouvu o dílo.
 
Provozovna:

KASO Žamberk s.r.o.

Dolní Čermná 29
(bývalý areál obalovny živičných směsí)
561 53 Dolní Čermná


Telefony:        
+420 736 674 294 / Roman Kuhn
+420 603 296 092 / Irena Kuhnová


E-mail:      zobrazit více »

 

Plastová okna a dveře značky HESTA

Společnost HESTA zpracovává prvotřídní německé okenní systémy DECEUNINCK – pětikomorový ARCADE, šestikomorový Prestige AD, MD, a též systém Salamander. Všechny výrobky dodáváme standardně z nejkvalitnějších materiálů.

Plastová okna a dveře značky HESTAHliníková okna a dveře značky HESTA

Díky široké nabídce profilových systémů u nás najdete okno pro jakýkoliv druh stavby.

Hliníková okna a dveře značky HESTAPříslušenství

Vyberte si z bohaté nabídky příslušenství pro okna i dveře. Nabízíme vnitřní i venkovní parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, dveřní sítě ...

Příslušenství pro okna a dveřeZimní zahrady

Přístavba zimní zahrady představuje značnou investici, ale při kvalitním poradenství a dobrém profesionálním provedení může zcela změnit styl Vašeho života. Zda je Vašim záměrem vytvořit malou oázu na zpříjemnění chvilek odpočinku nebo vytvořit prostor pro rozrůstající se rodinu, k dispozici je široký výběr stylů dekorativních prvků na vytvoření vzhledu a prostředí, které zkvalitní Váš dům a zvýší jeho hodnotu.

Zimní zahrady