Kontaktní informace KASO Žamberk s.r.o.

KASO Žamberk s.r.o. – plastová a hliníková okna HESTAKASO Žamberk s.r.o. – plastová a hliníková okna HESTA


Sídlo firmy:

KASO Žamberk, s.r.o.
Petrovice 16
563 01 Lanškroun

IČ: 287 84 090
DIČ: CZ287 84 090

firma je vedena v Obchodního rejstříku Krajského soudu V Hradci Králové oddíl C, vložka 27106


Provozovna:

KASO Žamberk s.r.o.
Dolní Čermná 29
( bývalý areál obalovny živičných směsí)
561 53 Dolní Čermná

e-mail: info@oknakaso.cz, kaso@email.cz, oknakaso@email.cz

Telefony:      
+420 736 674 294 – jednatel firmy p. Roman Kuhn
+420 603 296 092 – jednatelka firmy Irena Kuhnová


:: zobrazit firmu na mapě   [Loc: 49.9918133N, 16.5624108E]
 

Prodáváme a montujeme plastová okna HESTA, plastové balkónové dveře, vstupní dveře a zimní zahrady. Všechny výrobky nabízíme standardně z nejvalitnějších materiálů.

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří probíhá na nejmodernějších strojních zařízeních od společností ELUMATEC, Stürtz a Berchtold. Je řízena nejnovější verzí online softwarového programu Klaes 7.5. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita a spolehlivost našich výrobků, o čemž svědčí i získání certifikátu managementu jakosti ISO 9001: 2000, udělený certifikační společnost TÜV. Každý Výrobek je navíc testován a certifikován ve státním zkušebním ústavu VVÚD.

Díky splnění nejpřísnějších technických norem, které se týkají kvality výrobků, má naše společnost možnost poskytovat zákazníkům na produkty 5 letou záruku kvality.

Jednotlivé typy plastových oken, balkónových dveří a vchodových dveří prošly náročnými zkouškami státní zkušebny a jsou k nim vydány Certifikáty a Evropské prohlášení ES O SHODĚ.

Plastová okna osazujeme do novostaveb, provádíme výměnu oken v rodinných domcích a vilkách, ve firemních objektech a máme i velmi dobré výsledky s výměnou oken na panelových domech.

Nezbytnou součástí naší nabídky je široký sortiment vnitřních plastových nebo dřevotřískových parapetů, vnějších hliníkových parapetů, žaluzií, rolet, protihmyzových sítí a předokenních rolet.

Velkou předností naší firmy a následnou spokojeností klientů je i profesionální provedení montáže oken našimi vlastními montéry s dlouholetými zkušenostmi.

Díky každodenní spolupráci vedení firmy s výrobou a montážními partami jsme schopni flexibilně reagovat na Vaše poptávky, dotazy a požadavky. Dle domluvy do několika dnů připravíme cenovou nabídku, zaměříme Vaše okna a vypracujeme smlouvu o dílo.